Chiropractic

İnfo Sigorta Aracılık Hizmetleri

İNFO SİGORTA VE ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, sektördeki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, müşterilerimize saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

 

Başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile, içinde bulunduğumuz sektörlerde ilklerin içinde anılacak ve önümüzdeki yıllar içinde ülke genelinde en başarılı firmaların içinde yer almak.

 

EĞRİÇAM MAH.OKAN MERZECİ BULV.NO:655/B YENİŞEHİR/MERSİN adresinde bulunan işyerimizde, 24 yıldır sektörün içinde bulunan Anadolu Sigorta Bölge Müdürlüğünde görev yapmış olan Sigorta Koordinatörümüz ile, deneyimli ve uzman kadromuzla birlikte Sigorta sektöründeki gerekliliğini yerine getirerek siz değerli müşterilerimize bilgi ve tecrübelerimizi de paylaşarak en iyi hizmeti sunmaktır.

İNFO SİGORTA VE ARACILIK HİZ. LTD.ŞTİ.

Adres: EĞRİÇAM MAH.OKAN MERZECİ BULV.NO:655/B YENİŞEHİR/MERSİN

Vergi Dairesi: LİMAN

Vergi No: 734 059 2073

Bilgi

" Aracınızın kasko değerini biliyor musunuz? Kasko değer bedeli hesaplama aracınızın modeli araç markasını sisteme online girerek hesaplatabilirsiniz. Güncel kasko fiyat listesi için Kasko bedeli ekranından araç bilgilerini girerek kasko bedelini öğrenebilirsiniz...."

Kasko Teklif Formu İçin Tıklayın.

"Teklif formunu doldurarak en geç 30 dakika içinde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınız için müşteri temsilcimizle görüşebilir ya da mesaj gönderebilirsiniz...."

Trafik Teklif Formu İçin Tıklayın.

Acenteliklerimiz